SPECTRUM SMM21

999MKD

Механизам: кварцен со вклучена батерија, Дијаметар: (Ж)36-38мм | (М)42-46мм, Малите стрелки се симболични.

Брза пратка:
Достава до адреса. Телефон од брза пратка 080022200
130MKD
Сеуште нема коментари за овој производ.

Бројач на посети

574942
Денес
Вчера
Оваа недела
Минатата недела
Овој месец
Минатиот месец
Вкупно сите денови
253
339
592
572057
3564
11037
574942
Ваша IP: 3.235.139.152
Време на серверот: 11-05-2021 18:57:14