DANTEL

1,970MKD

Состав: 100% памук, Навлака за јорган: 200 cm x 220 cm, Чаршаф: 240 cm x 260 cm, Перници: 50x70 cm (две)

Брза пратка:
Достава до адреса. Телефон од брза пратка 080022200
130MKD
Сеуште нема коментари за овој производ.

Бројач на посети

396697
Денес
Вчера
Оваа недела
Минатата недела
Овој месец
Минатиот месец
Вкупно сите денови
454
536
2057
390949
13152
17035
396697
Ваша IP: 18.204.227.117
Време на серверот: 28-05-2020 21:52:42