OOZOO C7327

4,600MKD 3,900MKD

Софистициран холандски дизајн, ултра слим каса, нерѓосувачки челик, висококвалитекно кожно ремче. Дијаметар: Женски 36-40мм, Машки 44мм, 1 година гаранција.

Брза пратка:
Достава до адреса. Телефон од брза пратка 080022200
130MKD
Сеуште нема коментари за овој производ.

Бројач на посети

138001
Денес
Вчера
Оваа недела
Минатата недела
Овој месец
Минатиот месец
Вкупно сите денови
21
63
84
137645
857
1198
138001
Ваша IP: 54.198.126.110
Време на серверот: 21-08-2018 05:37:48