SPECTRUM SMM20

999MKD

Механизам: кварцен со вклучена батерија, Дијаметар: (Ж)36-38мм | (М)42-46мм, Малите стрелки се симболични.

Брза пратка:
Достава до адреса. Телефон од брза пратка 080022200
130MKD
Сеуште нема коментари за овој производ.

Бројач на посети

568705
Денес
Вчера
Оваа недела
Минатата недела
Овој месец
Минатиот месец
Вкупно сите денови
344
348
1917
564407
8364
11844
568705
Ваша IP: 3.230.143.40
Време на серверот: 22-04-2021 22:45:28