SPECTRUM SMM21

999MKD

Механизам: кварцен со вклучена батерија, Дијаметар: (Ж)36-38мм | (М)42-46мм, Малите стрелки се симболични.

Брза пратка:
Достава до адреса. Телефон од брза пратка 080022200
130MKD
Сеуште нема коментари за овој производ.

Бројач на посети

548128
Денес
Вчера
Оваа недела
Минатата недела
Овој месец
Минатиот месец
Вкупно сите денови
213
311
1878
543394
11185
20342
548128
Ваша IP: 34.234.223.227
Време на серверот: 27-02-2021 19:39:02