SPECTRUM SZ06

999MKD

Механизам: кварцен со вклучена батерија  Дијаметар: (Ж)36-38мм | (М)42-46мм Малите стрелки се симболични

Брза пратка:
Достава до адреса. Телефон од брза пратка 080022200
130MKD
Сеуште нема коментари за овој производ.

Бројач на посети

322727
Денес
Вчера
Оваа недела
Минатата недела
Овој месец
Минатиот месец
Вкупно сите денови
824
595
4478
314077
11859
20279
322727
Ваша IP: 100.26.179.196
Време на серверот: 19-01-2020 22:16:45