Состав: 70% памук, 30% полиестер, Навлака за јорган: 150x210cm, Чаршаф: 150x220cm, Перница: 50x70cm.

Брза пратка:
Достава до адреса. Телефон од брза пратка 080022200
130MKD

Бројач на посети

755253
Денес
Вчера
Оваа недела
Минатата недела
Овој месец
Минатиот месец
Вкупно сите денови
114
68
182
754512
386
2418
755253
Ваша IP: 44.212.96.86
Време на серверот: 05-12-2023 12:18:54