GIZEM LILA

1,490MKD

Состав: 80% памук, 20% полиестер, Навлака за јорган: 200 cm x 220 cm, Чаршаф: 220 cm x 240 cm, Две јастучници: 50x70 cm

Брза пратка:
Достава до адреса. Телефон од брза пратка 080022200
130MKD
Сеуште нема коментари за овој производ.

Бројач на посети

574951
Денес
Вчера
Оваа недела
Минатата недела
Овој месец
Минатиот месец
Вкупно сите денови
262
339
601
572057
3573
11037
574951
Ваша IP: 3.235.139.152
Време на серверот: 11-05-2021 20:02:43