Состав: 100% памук, Навлака за јорган: 200 cm x 220 cm, Чаршаф: 240 cm x 260 cm, Перници: 50x70 cm (две)

Брза пратка:
Достава до адреса. Телефон од брза пратка 080022200
130MKD

Бројач на посети

692778
Денес
Вчера
Оваа недела
Минатата недела
Овој месец
Минатиот месец
Вкупно сите денови
48
70
3214
689038
424
5253
692778
Ваша IP: 44.201.94.72
Време на серверот: 03-07-2022 12:05:37