Состав: 100% памук, Навлака за јорган: 200 cm x 220 cm, Чаршаф: 240 cm x 260 cm, Перници: 50x70 cm (две)

Брза пратка:
Достава до адреса. Телефон од брза пратка 080022200
130MKD

Бројач на посети

692771
Денес
Вчера
Оваа недела
Минатата недела
Овој месец
Минатиот месец
Вкупно сите денови
41
70
3207
689038
417
5253
692771
Ваша IP: 44.201.94.72
Време на серверот: 03-07-2022 10:42:53