Печати

Работно време

  1. Интернет продавницата работи 24 часа секој ден во неделата, но доставата на производите не може да се направи во неделите и за државните празници.
  2. Сите нарачки направени во недела или за време на државните празници, ќе се третираат како да се направени првиот следен работен ден, од кога ќе почнат да течат и роковите за достава.

Бројач на посети

530154
Денес
Вчера
Оваа недела
Минатата недела
Овој месец
Минатиот месец
Вкупно сите денови
253
598
3992
522203
13553
18819
530154
Ваша IP: 184.72.102.217
Време на серверот: 24-01-2021 11:15:29