OOZOO C7327

4,600MKD 3,900MKD

Софистициран холандски дизајн, ултра слим каса, нерѓосувачки челик, висококвалитекно кожно ремче. Дијаметар: Женски 36-40мм, Машки 44мм, 1 година гаранција.

Брза пратка:
Достава до адреса. Телефон од брза пратка 080022200
130MKD
Сеуште нема коментари за овој производ.

Бројач на посети

574954
Денес
Вчера
Оваа недела
Минатата недела
Овој месец
Минатиот месец
Вкупно сите денови
265
339
604
572057
3576
11037
574954
Ваша IP: 3.235.139.152
Време на серверот: 11-05-2021 20:32:36