SPECTRUM SZ06

999MKD

Механизам: кварцен со вклучена батерија  Дијаметар: (Ж)36-38мм | (М)42-46мм Малите стрелки се симболични

Брза пратка:
Достава до адреса. Телефон од брза пратка 080022200
130MKD
Сеуште нема коментари за овој производ.

Бројач на посети

574950
Денес
Вчера
Оваа недела
Минатата недела
Овој месец
Минатиот месец
Вкупно сите денови
261
339
600
572057
3572
11037
574950
Ваша IP: 3.235.139.152
Време на серверот: 11-05-2021 20:01:09