SPECTRUM SMM21

999MKD

Механизам: кварцен со вклучена батерија, Дијаметар: (Ж)36-38мм | (М)42-46мм, Малите стрелки се симболични.

Брза пратка:
Достава до адреса. Телефон од брза пратка 080022200
130MKD
Сеуште нема коментари за овој производ.

Бројач на посети

530162
Денес
Вчера
Оваа недела
Минатата недела
Овој месец
Минатиот месец
Вкупно сите денови
261
598
4000
522203
13561
18819
530162
Ваша IP: 184.72.102.217
Време на серверот: 24-01-2021 13:07:53