Механизам: кварцен со вклучена батерија, Дијаметар: (Ж)36-38мм | (М)42-46мм, Малите стрелки се симболични.

Брза пратка:
Достава до адреса. Телефон од брза пратка 080022200
130MKD

Бројач на посети

615894
Денес
Вчера
Оваа недела
Минатата недела
Овој месец
Минатиот месец
Вкупно сите денови
29
139
303
613942
452
10460
615894
Ваша IP: 3.231.230.177
Време на серверот: 04-08-2021 06:05:03