Механизам: кварцен со вклучена батерија, Дијаметар: (Ж)36-38мм | (М)42-46мм, Малите стрелки се симболични.

Брза пратка:
Достава до адреса. Телефон од брза пратка 080022200
130MKD

Бројач на посети

615895
Денес
Вчера
Оваа недела
Минатата недела
Овој месец
Минатиот месец
Вкупно сите денови
30
139
304
613942
453
10460
615895
Ваша IP: 3.231.230.177
Време на серверот: 04-08-2021 06:09:33