Механизам: кварцен со вклучена батерија  Дијаметар: (Ж)36-38мм | (М)42-46мм Малите стрелки се симболични

Брза пратка:
Достава до адреса. Телефон од брза пратка 080022200
130MKD

Бројач на посети

615905
Денес
Вчера
Оваа недела
Минатата недела
Овој месец
Минатиот месец
Вкупно сите денови
40
139
314
613942
463
10460
615905
Ваша IP: 3.231.230.177
Време на серверот: 04-08-2021 07:04:25