Состав: 70% памук, 30% полиестер, Навлака за јорган: 150x210cm, Чаршаф: 150x220cm, Перница: 50x70cm.

Брза пратка:
Достава до адреса. Телефон од брза пратка 080022200
130MKD

Бројач на посети

644357
Денес
Вчера
Оваа недела
Минатата недела
Овој месец
Минатиот месец
Вкупно сите денови
81
306
1278
641003
688
9124
644357
Ваша IP: 54.227.97.219
Време на серверот: 03-12-2021 10:43:15