Состав: 70% памук, 30% полиестер, Навлака за јорган: 150x210cm, Чаршаф: 150x220cm, Перница: 50x70cm.

Брза пратка:
Достава до адреса. Телефон од брза пратка 080022200
130MKD

Бројач на посети

602333
Денес
Вчера
Оваа недела
Минатата недела
Овој месец
Минатиот месец
Вкупно сите денови
354
323
2342
597648
19732
11223
602333
Ваша IP: 46.4.95.80
Време на серверот: 18-06-2021 22:10:31