Печати

Работно време

  1. Интернет продавницата работи 24 часа секој ден во неделата, но доставата на производите не може да се направи во неделите и за државните празници.
  2. Сите нарачки направени во недела или за време на државните празници, ќе се третираат како да се направени првиот следен работен ден, од кога ќе почнат да течат и роковите за достава.

Бројач на посети

632660
Денес
Вчера
Оваа недела
Минатата недела
Овој месец
Минатиот месец
Вкупно сите денови
73
135
557
629804
7055
10163
632660
Ваша IP: 3.236.16.13
Време на серверот: 24-09-2021 14:11:01